2012年4月12日 星期四

Musicology by rebellious-lady


 W związku z zawiązaniem współpracy z firmą KKCenterHK otrzymałam do przetestowania naklejki wodne do paznokci. Wybrałam wzór, który przedstawia pięciolinię i nie żałuję - wyglądają obłędnie! Efekt skojarzył mi się z piosenką Prince'a - Musicology :) Ale po kolei.
Naklejki zamknięte są w torebeczce strunowej i przymocowane klejem, dlatego lepiej wyciągnąć je przed pomalowaniem paznokci. Dostajemy trzy pięciolinie białe i trzy czarne. Na ozdobienie jednej ręki zużyłam jedną z nich, więc korzystniej wychodzi ozdobić np. tylko dwa palce.
Szczerze mówiąc trochę obawiałam się ich użycia, ale samo ozdabianie okazało się banalnie proste. Wystarczy pociąć naklejki na odpowiednie kawałki, zdjąć folię ochronną, zamoczyć w wodzie i położyć na paznokieć. Potem zostaje tylko nałożyć top coat (delikatnie, ponieważ niektóre naklejki mają tendencję do rozmazywania się) i gotowe! Nie potrafię określić ich trwałości, ponieważ trzymają się lakieru - kiedy lakier odpryskuje, to razem z naklejką.
Efekt bardzo mi się spodobał, więc uważam, że te watro się nimi zainteresować. Naklejki i inne produkty oferowane przez tą firmę możecie znaleźć na ich stronie internetowej.
Chciałabym jeszcze bardzo podziękować firmie KKCenterHK za możliwość współpracy, miły kontakt i cierpliwość :)
Podoba się Wam taki efekt? Lubicie naklejki wodne? A może wolicie inne sposoby ozdabiania paznokci? Dajcie znać!
PS Już w poniedziałek wielki dzień! Już nie mogę się doczekać :)
peace&love,
Rebellious lady
Thank you, rebellious-lady
Check out  rebellious-lady blog
http://rebellious-lady.blogspot.com/2012/03/musicology.html

沒有留言:

張貼留言