2012年4月13日 星期五

Ukochane złoto by grzee

Wpadam z recenzją, która czekała na specjalną okazję :)
Mowa dziś o naklejkach na paznokcie od KKCenterHK, w cudownym złotym kolorze imitujące jakby folię aluminiową (? :P). Bardzo ucieszyłam się na widok tych naklejek, bo miałam ogromną ochotę wypróbować takich cudeniek, ponieważ nie raz widziałam w internecie zdjęcia paznokci, które pokrywała warstwa niemalże "lustra" :)
Przyznam szczerze, że miałam obawy w związku z tymi naklejkami, ponieważ już raz miałam do czynienia z innym wzorem, który raczej mnie nie zachwycił... -> Kwieciste Paznokcie

Ilość
Tu naprawdę wielki plus! Nie jest to równo odliczone 10 naklejek, a 16, więc w razie problemów technicznych i destrukcji którejś z naklejek, nie musimy się martwić, bo zawsze jest zapas :)

Wielkość, kształt itd
Posiadam naprawdę małą płytką paznokcia, więc jaki byłby ich rozmiar, kształt itd to i tak musiałabym się nagimnastykować, aby wyciąć odpowiednio naklejkę, ale przyznam szczerze, że nie było tragedii :)
Naklejki są dość duże, co z jednej strony nawet mnie cieszy, bo postarałam się wycinać bardzo dokładnie i tym samym z każdej naklejki została mi spokojnie jeszcze połowa! Więc możliwe, że wytworzę z tego jeszcze jakiś mani :)

Kolor, tekstura
Kolor fenomenalny, prawdziwie złoty odcień! Jestem zachwycona :)
Co do tekstury, byłam przygotowana na to, że powierzchnia będzie idealnie gładka jak folia aluminiowa, jednak jest na niej wyczuwalna (jak i delikatnie widoczna) chropowatość. Nie jest to wielki minus tych naklejek, ale jednak bardziej ucieszyłabym się z gładkiego wykończenia.

Aplikacja
Bajka! Nie ma kombinacji z namaczaniem w wodzie, nakładaniu topcoat aby się trzymało paznokcia, nie ześlizguje się... cudo :)
Lewa strona naklejki jest pokryta klejem, który świetnie się trzyma paznokcia. Jednak trzeba pamiętać o tym, aby płytka była dokładnie odtłuszczona. Wycinamy kształt, przyklejamy, pilniczkiem spiłowujemy odstające poza paznokieć fragmenty i finito! Ja na koniec jednak położyłam jeszcze topcoat, szczególnie na końcówki paznokcia, aby się nie zadzierało.

Trwałość
Nie wymagałam po naklejkach nie wiadomo jakiej trwałości. Na opakowaniu widnieje tekst z obiecującą informacją o tym, że wytrzymują nawet do 11 dniu! Kpina :P
Po 2 dniach większość naklejek była pozadzierana, część odklejała się. Ale i tak jest dobrze, że wytrzymały ten jeden pełny dzień.

Ocena:


Jestem zachwycona efektem, jaki zapewniły te naklejki.
Pięknie mieniące się paznokcie, które odbijają światło. Cudo cudo!
Paznokcie były "imprezowe" i wiele osób z zachwytem oglądało moje pazury :)
Dodatkowo na tę okazję pomalowałam końcówki na turkusowy french
(aby pasowało do makijażu) - efekt nieziemski!Jeśli zdecydujecie się na zakupy w sklepie KKCenterHK,
możecie uzyskać 10% rabatu!
Wystarczy podczas zamówienia podać kod, który brzmi "Grzee"! :)Thank you, grzee
Check out  grzee blog
http://grzee.blogspot.com/2012/04/ukochane-zoto.html

沒有留言:

張貼留言