2012年11月30日 星期五

Różowo- srebrne DUO: mascara + eyeliner by mala0727


.
W ramach współpracy z KKCenterHk otrzymałam dwa produkty, ciemno zielony cień CUICO o którym pisałam <tutaj> i gadżet 2in1 w postaci eyelinera i mascary w połyskującym opakowaniu. Tusz nadający głęboką, jednorodną czerń rzęsom oraz eyeliner o gładkiej, lekkiej, szybkoschnącej formule. Wodoodporne. Łatwe w demakijażu. źródło: <click> 

_____________OPAKOWANIE_____________
Plastikowe, dość tandetne. Różowo-srebrne. Z drugiej strony jest lusterko. Mascara i eyeliner na długim trzonku, z krótkim uchwytem. Rozwiązanie praktyczne, stosowanie niekoniecznie wygodne. Krótki uchwyt ogranicza pole manewru. Z mascarą sobie poradziłam, wytuszowałam rzęsy bez zbędnej gimnastyki. Natomiast eyeliner brudzi wszystko dookoła, nawet policzki. Końcówka twarda, dobrze się nią rysuje, ale trzonek cały w eyelinerze odbija się i utrudnia szybkie narysowanie kreski. Zdecydowanie uchwyty są zbyt krótkie.

_____________EFEKT, TRWAŁOŚĆ_____________
MASCARA
Szczoteczka z tworzywa sztucznego, zaokrąglona, pokręca rzęsy. Dość dobrze wydłuża, ale skleja rzęsy i zostawia grudki. Ma intensywny chemiczny zapach.
EYELINER
Twarda, ścięta końcówka. Precyzyjna do malowanie cienkich i grubszych kresek. Eyeliner ma połyskujące wykończenie. Ale ciężko nią manipulować przy powiece. Szubko zasycha, kreska musi być szybko namalowana. Poprawki niewskazane, dla odważnych proszę bardzo, ale łatwo o przesadę. Również mocno pachnie, przypomina tanie produkty, których pełno na bazarkach i chińskich marketach.

_____________DEMAKIJAŻ_____________
Lejąca się woda, go nie zmyje. Ale płatek kosm. nasączony wodą usuwa go bardzo szybko. Na waciku zamiast ciemnych śladów po tuszu i eyelinerze, pozostają grudki, oba zbijają się w kuleczki. Wiadomo co to oznacza: skład jest jaki jest :(


A tak prezentuje się na powiece i rzęsach. Rozwiązanie fajne, miłe, praktyczne, ale jakość pozostawia sobie wiele do życzenia. 


Thank you, mala0727
Check out mala0727 blog
http://mala0727.blogspot.hk/2012/10/rozowo-srebrne-duo-mascara-eyeliner.html

沒有留言:

張貼留言