2013年3月5日 星期二

Sztuczne rzęsy Baby Queen #6 od KKcenterHK.com By storybyferrou

 Cześć :)

Dzisiaj sobie uświadomiłam, że jestem do tyłu z pewnymi recenzjami... a przede wszystkim ze sztucznymi rzęsami. Dlatego przybywam do Was z recenzją, raczej krótką, sztucznych rzęs otrzymanych ze sklepuKKcenterHK.com Baby Queen Princess Series (10 Pairs) EyeLash-Cross 6 Dark. 


Rzęsy zapakowane są w różowy, tekturowy kartonik, jest ich 10 par, każda sztuka osobno przyklejona do kartonika. Bezproblemowo się je wyciąga, klej nie zostaje na rzęsach.
Produkt jest typu criss-cross, czyli pojedyńcze rzęski krzyżują się ze sobą, są długie, gęste, grube, ładnie wywinięte, ich czerń jest głęboka. Umocowane na czarnej żyłce, którą po bokach należy przyciąć przed użyciem. Paski rzęs są dość sztywne, dziwnie wygięte, bardzo trudno dopasowują się do naturalnego kształtu powieki, przez co wciąż je się czuje.
 Na oczach są bardzo widoczne, naturalnego efektu za pomocą nich raczej się nie uzyska - natomiast do spektakularnego wyglądu będą w sam raz.
 Ceny niestety nie podam, bo ze strony zostały wyprzedane.
Tych rzęs użyłam min w makijażu przygotowanym dla pierwszego numeru magazynu internetowego e-makeupownia.pl Efekt całościowy jest dość dobrze widoczny ma zdjęciu obok, widać jak są długie i gęste.Skusiłybyście się? :)


Pozdrawiam :)


Thank you, storybyferrou
Check out storybyferrou blog
http://storybyferrou.blogspot.hk/2013/02/sztuczne-rzesy-baby-queen-6-od.html

沒有留言:

張貼留言