2013年8月22日 星期四

KOKARDKI Z HONG KONGU By lakierowniaJakiś czas temu skontaktował się ze mną sklep internetowy z Hong Kongu - KKCenterHk - w sprawie współpracy. Pozwolili mi wybrać ze swojej strony dwa przedmioty, które otrzymałam od nich za darmo. Pierwszym jest płytka do stempli NNAIL-SPPQA29. Myślałam, że dostanę samą płytkę, a tu niespodzianka - w paczce znalazłam także stempel i plastikowy przyrząd do zbierania lakieru. Nie jestem jednak pewna, czy dodają je w zestawie również do zakupów.Płytka okazała się bardzo fajna. Dobrze mi się z nią stempluje, chociaż nie mam w tej kwestii zbyt dużego doświadczenia. W takim razie, skoro ja dałam radę zrobić takie zdobienie, znaczy że każdy to potrafi. Nie używałam jednak stempla z zestawu, bo wydawał mi się zbyt płaski i niewygodny. Miałam już podobny stempel, który kupiłam kiedyś, dawno temu, na allegro. Za to plastikowy zbierak do lakieru jest świetny, bo nie rysuje płytki tak jak inne z metalowymi końcówkami (zarysowania na płytce zrobiłam moim starym zbierakiem).


Do zdobienia dodałam duży brokat i kwadratowe cyrkonie. Całość bardzo mi się podoba, chociaż top coat w ostatniej chwili zaczął bąbelkować. Jest już dosyć stary, pewnie to dlatego. Szkoda, że widać to na zdjęciach, bo psuje cały efekt.


Z pewnością w niedługim czasie zrobię więcej zdobień z wykorzystaniem tej płytki, bo mam ostatnio obsesję na punkcie kokardek i kropek. Pewnie bardziej pasowałby to tego motywu kolor różowy, ale nie mogłam się powstrzymać przed kontrastem bieli, czerni i czerwonym akcentem. Uwielbiam to połączenie kolorów.


Produkty, których użyłam do zdobienia:
Essie Sensitivity Base Coat
Miyo Ice, Ice Baby /biały
Konad Special Nail Polish /czarny
Płytka NNAIL-SPPQA29
Kwadratowe cyrkonie 2mm
Duży brokat
Sally Hansen Double Duty /top coat


Jeżeli zainteresował was sklep z egzotycznego Hong Kongu, kliknijcie na baner poniżej i zapoznajcie się z ich ofertą. Mnie osobiście zaskoczyła jakość ich produktów. Moim zdaniem są bardzo dobre.Thank you, lakierownia
Check out lakierownia blog
http://www.lakierownia.pl/2013/06/kokardki-z-hong-kongu.html

沒有留言:

張貼留言