2013年10月4日 星期五

Paleta róży od KKcenterhk By millionail

 Kolejny produktem od kkcenterkh jest druga paleta róży. Jednak tym razme jest to wypas na 102. Bo mamy w niej aż 10(!) kolorów.
Bardzo ucieszyła mnie ta selekcja i możliwości w kwestii kolorów:) Tak szczerze - która z nas by takiej nie chciała?:) Jednak w praktyce, niestety, już tak KOLOROWO nie było...

1. Opakowanie

Bardzo prosta czarna paleta. Wygląda bardzo profesjonanie. W srodku skrywa 10 rózy do policzków. Niestety jeden (oczywiście jak na złość ten najfajniejszy) skruszył się w podróży
2. Działanie

Cienie są napigmentowane prawie zerowo. Żeby uzyskać jakikolwiek kolor trzeba się naprawdę postarać. Jeżeli lubicie mocno podkreślone, zdrowo wyglądające policzki to ta paleta nie jest dla Was, oj nie.


Jednak jeśli dopiero zaczynacie z różem albo lubicie delikatny rumieniec to viola! paleta marzenie.
Niestety, aparat strasznie zjadł mi kolory i ciężko będzie Wam przedstawić ten bardzo subtelny i delikatny efekt w akcji.
Jeśli macie mocno wyostrzające okularki to wkładamy na na nosy i szukamy różu na policzkach:)
3. Cena 
$16 do kupienia tutaj

ps. Jeśli macie ochotę na tą paletę albo rozświetlający róż z poprzedniej recenzji to mam dla Was kupon rabatowy na całą ofertę sklepu. Na hasło 'millionail'  dostaniecie 10% przy kasie Fakt, że dostałam produkty w ramach współpracy nie wpływa na moje opinie, które są zawsze obiektywne i szczere.

do napisania:) i obejrzenia
Marta

Thank you, millionail
Check out millionail blog
http://millionail.blogspot.hk/2013/06/paleta-rozy-od-kkcenterhk.html

沒有留言:

張貼留言