2013年10月23日 星期三

Zestaw pędzli do manicure KKcenterhk By puderniczka00


Dziś zapraszam na recenzję 15 elementowego zestawu pędzli do zdobienia paznokci N.NAIL 15 Pieces Synthetic Fiber Art Design Brush Pen With Case.


*****************************************

******************************************


Zestaw składa się z 15 pędzli do zdobienia paznokci. Pędzle wykonane są z sprężystego włókna syntetycznego. Rączki pędzli mają białym kolor natomiast skuwki są srebrne. Cały zestaw zamknięty jest w czarnym etui z 15 przegródkami, etui zamykane jest na dwa zatrzaski. Włosie pędzli chroni przeźroczysta osłonka, która znajduje się również pod częścią pędzli zabezpieczając przed ubrudzeniem etui.

Pędzle bardzo łatwo się czyści, producent zaleca by do czyszczenia używać szamponu lub żelu pod prysznic. Przestrzega przed czyszczeniem ich zmywaczem do paznokci.

Zestaw jest bardzo przydatny i praktyczny, dzięki niemu możemy wykonać bez problemu każde zdobienie paznokcia nawet to które wymaga dużej precyzji.Skład zestawu:

 
Pociągnij  x2
Linia  x1
Malowanie x1 pióra
Farba pióra x 1
Rozmycie  x 4
Dot  x 1
X1  Sketch
Fan-shaped  x2
Gel Nail  x 2

 

Zestaw pędzli ponumerowany od 1 do 15 

Końce paznokci malujemy różowym lakierem.


Pędzlem nr.4 na końcach paznokci malujemy czerwonym lakierem paski.
Z zestawu sondą nr.6 robimy po 3 kropki na środku.


Pędzlem nr.7 ronimy kropkę czerwonym lakierem pośrodku białej pianki.Tak prezentuje się zdobienie wykonane pędzlami KKcenterhk.Thank you, puderniczka00
Check out puderniczka00 blog
http://puderniczka00.blogspot.hk/2013/10/zestaw-pedzli-do-manicure-kkcenterhk.html

沒有留言:

張貼留言