2013年12月11日 星期三

Flase Lashes od KKCenterHK :) By the-price-of-beauty90


Witajcie, dziś trochę o sztucznych rzęsach od KKCenterhkto było moje pierwsze doświadczenie jeśli chodzi o takie dodatki Zawsze miałam ochotę jakies przetestować i nadarzyła się okaja a więc...Opinia: W opakowaniu znajduje się 5 par sztucznych rzęs. Możemy je dostać za cenę: USD $13.90, jest to modelES-A517. Każda z rzęs ma przeplatane wokół czarnych rzęs brązowe, są robione własnoręcznie. Producent pisze, że możemy je wykorzystać ponownie, wystarczy tylko ostrożnie je ściągnąć i oczyścić z kleju. Z tym moge się zgodzić bo używałam taką jedna pare jak dotąd z 6 razy i nadal są w dobrym stanie. Jedne zastrzeżenie jakie mam to tylko jest to, że ten paseczek na którym jest klej to wogóle nic nie klei, i nie da się przykleić tych rzęs, a niestety kleju w zestawie nie ma i trzeba go dokupić osobno. Rzęsy nie są jakoś szczególnie twarde, no ale też super miękkie nie są, jednak kompletnie nie przeszkadzają w ich użytkowaniu.

Niektóre dziewczyny wiem, że najpierw malują swoje rzęsy tuszem i potem zakładają takie sztuczne rzęsy jednak u mnie to nie nie sprawdziło i po prostu przyklejam je na takie czyste, bez niczego i wtedy efekt mi się podoba. Na początku gdy tak "na oko" przyłożyłam rzęsy żeby sprawdzić czy mają dobrą długość do moich oczu, okazało się że musiałam je trochę przyciąć bo były za długie i by dziwacznie to wyglądało.
Te rzęsy dają zapewne efekt bardziej długich i pogrubionych rzęs, czyli to czego zawsze szukam w maskarach. Oko jest ładnie wyeksponowane, rzęsy mają ładny, czarny kolorek, przy czym nie wygląda to sztucznie. Wszystko zależy od tego jak przykleimy rzęsy i jak zatuszujemy jakiekolwiek prześwity, czy pozostałości tam gdzie jest klej. Ja jestem nimi zachwycona i efekt bardzo do mnie przemawia, mogłabym je nosić codziennie. To mój hicior ostatnich tygodni :)

Kupon dla Was 10% off do 31 stycznia 2014 :)
Na hasło: beauty90


Podoba Wam się ten efekt?


Thank you, the-price-of-beauty90
Check out the-price-of-beauty90 blog
http://the-price-of-beauty90.blogspot.hk/2013/11/flase-lashes-od-kkcenterhk.html

沒有留言:

張貼留言