2014年8月11日 星期一

Czarne Złoto: 2mm Auto Waterproof Eyeliner by katalina-sugarspice

Hej Misiaki!

     Rzadko rezygnuję z podkreślenia oczu w makijażu, o czym mieliście okazję się przekonać wiele razy. Staram się to robić nawet wtedy, gdy mam rano niewiele czasu. A że linery w żelu bywają dość absorbujące, że o płynnych nie wspomnę, sensowną alternatywą wydają się kredki żelowe.

     Markę Solone znam już z kredek tradycyjnych, które bardzo sobie chwalę, postanowiłam zatem sprawdzić jaka w obsłudze okaże się wersja automatyczna. Mój wybór padł na 2mm Auto Waterproof Eyeliner w kolorze Black & Gold (no 1274-4).

Dostępność: 
Sklep KKCenterHk

Cena: 
USD$11.93
Pojemność: 
0,14g

Trwałość:
Brak danych
Opakowanie:
Na pierwszy rzut oka wygląda jak plastikowy flamaster w kolorze ciemnej, gorzkiej kawy. Zdobią go akcenty w kolorze holograficznego srebra. Ani mnie ono grzeje, ani ziębi. 

Konsystencja:
Kremowo-żelowa, łatwa w użytkowaniu.
Kolor:
Oficjalnie czerń złamana złotem, w praktyce określiłabym go jako brąz z ciepłymi drobinkami.

Aplikacja i działanie:
Kredki tej używa się dziecinnie łatwo! Jest niezwykle prosta w obsłudze dzięki grubości (cienkości? :P ) grafitu. W ten sposób możemy cieszyć się swobodą i precyzją, której nie uzyskamy tradycyjną kredką, bez konieczności temperowania. Kolor jest równy, ładny, bez prześwitów, nie odbija się również dookoła oczu. Produkt niemal doskonały, ma jednak istotną wadę - to jak istotną zależy od indywidualnych preferencji użytkownika. Chodzi o trwałość na oku. Kredka jest wytrzymała o ile trzymamy ręce z dala od oczu. Wystarczy dosłownie kilka ruchów by zetrzeć kreskę zupełnie i bez śladu. Jeśli zatem nie jesteście w stanie powstrzymać się od pocierania oczu, lepiej sięgnijcie po coś innego. W innym wypadku - polecam.
Pozdrawiam,
Katalina :*

Thank you, katalina-sugarspice
Check out katalina-sugarspice blog
http://katalina-sugarspice.blogspot.hk/2014/05/czarne-zoto-2mm-auto-waterproof-eyeliner.html

沒有留言:

張貼留言