2012年4月17日 星期二

Paletka Cuicu i dwie wersje makijażu by ladyinpurplee

Witajcie Piękne,
dzisiaj mam dla Was zaległą recenzję paletki, którą dostałam od sklepu KKCenterHK. Mam ją już jakieś 3 miesiące i w końcu przyszedł czas coś o niej napisać.
Wybrałam sobie paletke nr 06. Teoretycznie zawiera 5 różnych cieni, ale według mnie tak do końca nie jest.
Zacznijmy od tego, że kiedy ją dostałam pierwsza warstwa była zawalona brokatem. Na szczęście po przejechaniu palcem okazało się, że pod spodem są już całkiem przyjemne cienie. Najjaśniejszy kremowo biały jest całkiem nieźle napigmentowany i świetnie się sprawdza w roli rozświetlacza. Dalej mamy jasny róż i jasny fiolet. Niestety te dwa kolory są na oku bardzo do siebie podobne i są mocno średnio napigmentowane. Przy delikatnym makijażu to jest plusem, ale ja wolałabym, żeby jeden z nich był dużo bardziej intensywny. Dwa najciemniejsze cienie to odcienie trudne do określenia, takie ciemne szarości wpadające w fiolet. Niestety dla mnie są identyczne i różniły się jedynie kolorem brokatu. Pigmentacja ich jest całkiem niezła i można uzyskać nimi zarówno delikatny efekt (leko dotykając cienia pędzelkiem) i mocny, wyrazisty.

Ogólnie kolory mi się podobają, ale to, że praktycznie mamy tylko trzy różne cienie płacąc za 5 jest sporym minusem. Ja nią głównie robiłam delikatne makijaże podkreślające kolor tęczówki i myśle, że do tego jest najlepsza, choć świetny mocny makijaż tez można nią zrobić.
Z kwestii technicznych to cienie na bazie były trwałe, nic nie blakły od rana do późnego popołudnia. Trochę nie spodobała mi się ich struktura, bo wydawały się takie dziwie sypkie, ale nie przełożyło się to na osypywanie czym mnie szczerze mówiąc na plus zaskoczyły.
Tutaj mam dla Was dwa makijaże. Pierwszy delikatny, dzienny. Drugi zrobiony na bazie poprzedniego jest już dużo ciemniejszy.
Czy polecam? Jeśli nie potrzebujecie dużo cieni, a chcecie mieć coś do wykonania różnego typu makijaży to taka paletka może Wam się spodobać. Dla dziewczyn bardziej doświadczonych w malowaniu i więcej wymagających niekoniecznie jest to coś ciekawego.
Jeśli chodzi o firme Cuicu bardziej Wam polecam pojedyncze matowe cienie, które mają świetną pigmentacje.

Dostępność: sklep KKCenterHk za 7 dolarów

Miałyście do czynienia z cieniami z tego sklepu? Lubicie tego typu paletki czy wolicie pojedyncze cienie?

Pozdrawiam Was cieplutko i miłego weekendu :*


Thank you, ladyinpurplee
Check out  ladyinpurplee blog
http://ladyinpurplee.blogspot.com/2012/04/paletka-cuicu-i-dwie-wersje-makijazu.html

沒有留言:

張貼留言