2012年5月23日 星期三

Firanki Rzęs: ES Diamond Blue Lashes by katalina-sugarspice


Cześć, Dziewczyny!


     Chciałabym Wam dzisiaj napisać kilka słów na temat dość oryginalnych sztucznych rzęs, jakie otrzymałam dzięki uprzejmości sklepu KKcenterHK
     Mowa o robionych ręcznie rzęsach typu Diamond. Moje są błękitne, jednak można je dostać także w kolorze żółtym, czerwonym i czarnym.
Pojemność / Opakowanie: Jak w przypadku większości rzęs "do zadań specjalnych", tak samo i te pakowane są po jedną parę. W tym przypadku zamiast typowego pudełka, czy kartoniku mamy zamykaną strunowo saszetkę, przezroczystą z jednej strony. Otwierając opakowanie po raz pierwszy należy odciąć górną jego część, chroniącą zamknięcie. W ten sposób mamy pewność, że nikt przed nami nie dobrał się do rzęs ;).

     Wewnątrz mamy typową plastikową wyprofilowaną tackę, do której przytwierdzone są rzęsy. Opakowanie nie zawiera kleju.
Cena: USD$17.03

Dostępność: KKcenterHK 

Aplikacja: Tutaj jest średnio. Są to rzęsy z gatunku sztywnych i wyczuwalnych na oku. Nałożenie ich nastręcza nieco trudności, ponieważ pasek nie jest zbyt elastyczny, przez co musiałam dość długo trzymać je przy skórze, żeby przykleiły się jak należy. Jednak kiedy już się przykleją jest w miarę OK. Trzeba się jednak liczyć z lekkim dyskomfortem - jak wspomniałam, rzęsy są wyczuwalne na oku.

Trwałość: Z uwagi na materiał, z którego zostały wykonane, a jest to giętkie, żyłko-podobne tworzywo, uważam, że ten model wytrzyma naprawdę długi czas. Mimo delikatnego wyglądu są całkiem wytrzymałe.


Jak wyglądają na oczach?      Bardzo delikatnie! Podoba mi się ten efekt, jest niecodzienny i zaskakujący. Przywodzi mi na myśl ażurowe płatki kwiatów. Jeśli uważacie że efekt jest zbyt delikatny zawsze można go odpowiednio wzmocnić dowolną parą tradycyjnych rzęs. Osobiście jestem zdania, że ciekawie prezentowałyby się z bardzo naturalnie wyglądającymi długimi "Ballerinami", które w nienachalny sposób zagęściłyby nasze naturalne rzęsy. 
     Niezależnie od tego jak zdecydowałybyście się je nosić, sądzę że jest to model godny uwagi, nawet mimo pewnego dyskomfortu noszenia. Są oryginalne, niecodzienne i zaskakująco delikatne - idealne do eterycznych stylizacji, czy sesji zdjęciowych.
     Jak się Wam podobają tego typu modele rzęs? Założyłybyście takie na przykład na imprezę?

Pozdrawiam! :***

***

     Przypominam również, że korzystając z kodu katalina-sugarspice otrzymacie zniżkę 10% na Wasze zakupy w sklepie KKcenterHK. Kod ważny jest do 31. stycznia 2013r.
Thank you, katalina-sugarspice
Check out  katalina-sugarspice blog
http://katalina-sugarspice.blogspot.com/2012/05/firanki-rzes-es-diamond-blue-lashes.html

沒有留言:

張貼留言