2013年7月17日 星期三

Długotrwały czarny liner 1 Day Tattoo- czy taki trawały? By bazarekkosmetycznyJestem w trakcie poszukiwań dobrego, czarnego linera. Próbowałam już kilku, ale żaden nie zdał egzaminu. Kiedy przyszła propozycja od KKCenterHk pomyślałam, że to będzie dobra okazja. Wybrałam tylko liner 1 Day Tattoo, opisywany jako długotrwały, wodoodporny, super czarny liner. Czemu akurat on? Kiedyś na polskim rynku był dobry tattoo, który trzymał się cały dzień i po zmyciu nadal widać było jego ślady. Niestety firmy już nie pamiętam, ale później już go nigdzie nie znalazłam. Pomyślałam, że będę mieć liner z prawdziwego zdarzenia. To tak jak kremy BB z Azji a z Europy, jest różnica.

Liner kosztuje niecałe 10$ za 3g produktu. Zamknięty jest w ładnym, różowym, plastikowym flamastrze. Pędzelek, a raczej końcówka flamastra jest dość cienka i to niestety tyle z jego zalet.
Minusy jakie zauważyłam to  przede wszystkim ciężkie rozprowadzanie, końcówka flamastra jest twarda i nie precyzyjna, mocno drapie. Tusz zasycha szybko, za szybko. Nie można poprawić kreski, ponieważ pędzelek wyciera już istniejącą, co możecie zobaczyć na zdjęciach. Długotrwały również nie jest, kreska schodzi szybko i nie równo. Na ręku ściera się go palcem dwoma pociągnięciami,  chyba nie muszę dodawać że nie jest wodoodporny. Ogólnie produkt mnie nie zachwycił i nijak ma się do moich wspomnień o linerach tattoo.
Macie jakieś ulubione linery?
Polećcie mi jakiś :)


Thank you, bazarekkosmetyczny
Check out bazarekkosmetyczny blog
http://bazarekkosmetyczny.blogspot.hk/2013/05/dugotrway-czarny-liner-1-day-tattoo-czy.html

沒有留言:

張貼留言