2013年9月30日 星期一

Holographic blink By mirrorowisko


Dawno, dawno temu od KKCenterhk dostałam trzy zestawy ćwieków do paznokci. Ćwieki leżały, a ja czekałam aż mi paznokcie ładnie podrosną. Niestety te jak na złość kruszyły się co chwilę i szlag trafiał moje postanowienia. W końcu jakimś cudem udało mi się je troszkę zapuścić i przetestować ćwieki. 
 Oryginalnie ćwieki przyszły w woreczkach strunowych, które widzicie na zdjęciu powyżej. Ja jestem jednak fanką przechowywania tego typu ozdób w słoiczkach, więc od razu je przeprowadziłam. Dziś chciałam Wam pokazać śliczne, mieniące się kółeczka (DRN676). Mają średnicę 6mm, co okazało się być jednak sporą przeszkodą dla mnie, ale po dwóch próbach wiem, że dobrze przyklejone trzymają się kilka dni, nawet z odstającymi lekko krawędziami. Można je oczywiście też lekko zagiąć, ale nie miałam na to czasu. Ćwieki te nadają się do ozdobienia telefonu, ubrań czy przy makijażu! Zastosowań jest wiele, ogranicza Was tylko wyobraźnia.
 
Cena i pojemność 
$5.28 / ok 50szt

Dostępność 

Moja opinia 
Opinia będzie dość krótka. Jak widać na zdjęciach ćwieki lekko odstają. Przeszkadzało mi to przez moment, bo byłam przekonana że zaraz coś odpadnie. Ćwieki przyklejałam na kropelce bezbarwnego lakieru, po czym całość pokrywałam 1-2 cienkimi warstwami Gel Looka od Golden Rose. Tak zabezpieczone mani trzymało się 4 dni, po czym jeden z ćwieków odpadł (zaplątał się w moje włosy). Myślę, że efekt i tak jest niezły. Mam nadzieję, że znajdę takie same, tylko mniejsze, wtedy nie zawaham się zrobić blinkowego mani i przy okazji ozdobić sobie telefonu :D
 


Thank you, mirrorowisko
Check out mirrorowisko blog
http://mirrorowisko.blogspot.hk/2013/05/holographic-blink.html

沒有留言:

張貼留言