2013年10月8日 星期二

Dzikie wyzwanie TAJGEREK By dailynailspiration

 I co ja bym zrobiła bez tych projektów, nie miałabym takiej motywacji do tworzenia, a tak to mnie gonią terminy więc siadam i maluje! Nie ma zmiłuj ;P Na dzisiaj szybciutko podrzucam mojego tajgerka, którego specjalnie trochę "uzwyczajniłam" żeby móc cały weekend ponosić paznokcie bez względu na to gdzie się znajdę, a dużo mnie czeka ;) Przede wszystkim będę negocjować wynajem restauracji na moje wesele więc nie czułabym się jak poważna bizneswoman z wymalowanym tygrysem na paznokciach ;P Mam nadzieję, że mimo wszystko Wam się spodoba ;)


 Chciałam Wam pokazać jak to się prezentuje na obu dłoniach, ale za chiny nie mogłam się dogadać z aparatem, nigdy nie robiłam zdjęć obu dłoni więc nie dziwię się, że się nie znam. Muszę nad tym popracować ;)

Ćwieki otrzymałam od sklepu KKcenterhk, możecie śmiało je zamawiać, są bardzo ładnie wykonane i takie delikatne. Bałam się, że będą za duże na moje małe paznokcie, ale pasują idealnie. Możecie je kupić TUTAJ. Przeysłka trwała około 3 tygodni i tutaj muszę KKcenterhk pochwalić bo z bornpretty moja paczka zaginęła, a na drugą czekam już miesiąc i zaczynam wątpić, że dojdzie.


Prace reszty dziewczyn:

 
xoxo, Nika


Thank you, dailynailspiration
Check out dailynailspiration blog
http://dailynailspiration.blogspot.hk/2013/06/dzikie-wyzwanie-tajgerek.html

沒有留言:

張貼留言