2013年10月2日 星期三

I'm so-and-so ;) By mirrorowisko


Udało mi się w końcu sklecić w całość ostatnią recenzję ćwieków od KKCenterhk. Dziś o modelu DRN633, który ze względu na wielkość moich paznokci musiał zostać lekko przerobiony.

DRN633 to metalowe kółeczka z dziurką. W opakowaniu zaplątało się kilka "środków", które też chętnie wykorzystam. Niestety blaszki te nieco ciężko było ładnie odgiąć, a moje paznokcie są dość wygięte, przez co wszystko wyglądało dość dziwnie. Rozwiązanie przyszło szybko, wystarczył mi obcinacz do paznokci i odrobina cierpliwości :)

Cena i pojemność 
$4.73 / ok 50 szt 

Dostępność 
KLIK KLIK 

Moja opinia 
Kółeczka rozcięłam na pół i w ten sposób nałożyłam na paznokcie. Całość pokryłam warstwą topu i tak zabezpieczony mani trzymałam 3 dni. Po tym czasie połówka z palca wskazującego prawej ręki była lekko odklejona, chociaż cały czas trzymała się paznokcia. Podczas zmywania musiałam uważać, żeby nie porysować sobie paznokci, dlatego polecam najpierw delikatnie usunąć ćwieki, a dopiero potem zmywać lakier. Bardzo ciekawi mnie efekt z ćwiekami w całości, ale najpierw będę musiała je dostosować do powierzchni moich paznokci :)


Thank you, mirrorowisko
Check out mirrorowisko blog
http://mirrorowisko.blogspot.hk/2013/06/im-so-and-so.html

沒有留言:

張貼留言