2013年12月13日 星期五

Makijaż z Amorkiem By gosia-makeup


Witam i od razu przechodzę do konkretów. Otóż jak wiecie na rynku kosmetycznym jest dostępnych wiele rodzajów rzęs które pozwolą na upiększenie makijażu. Ja w tym poście zaprezentuję rzęsy papierowe pokryte delikatnym welurkiem. 

Uważam, że taka propozycja awangardowego zdobienia jest naprawdę ciekawa. Zapraszam również n a stepik makijażu Amorkowego !
Same rzęsy są naprawdę bardzo komfortowe w noszeniu i nie powodują uczucia dyskomfortu. Są praktycznie niewyczuwalne w porównaniu do niektórych rzęs dostępnych na rynku. Efektowne i komfortowe - robią naprawdę duże wrażenie!


Zapraszam na makijaż krok po kroku !
1. Standardowo nie muszę nikomu zapewne przypominać, aplikacja bazy pod cienie aby wzmocnić i zintensyfikować kolor każdego cienia. Wewnętrzny kącik oka pokryłam opalizującym kremowym cieniem IKOS
2. Środkową część powieki ruchomej pokryłam jasnoróżowym cieniem matowym Glazel Visage
3. Zewnętrzną cześć powieki ruchomej podkreślam cieniem matowym Glazel Visage w kolorze fuksji
4. Zewnętrzną cześć powieki ruchomej na cień fuksjowy aplikujemy cień w kolorze fioletu , w tym przypadku równeiz Glazel Visage 
5. Rozcieramy granice pomiędzy cieniami
6. Białym cieniem lub kreską wykonujemy linie przy zewnętrznej części powieki(tak jak na zdjęciu)

7. Linię wodną oka podkreślamy biała kredka Rouge Bunny Rouge oraz wzdłuż linii rzęs aplikujemy czarny cień który można nałożyć również na powiece ruchomej oka powiększając tym samym całe oko.
8. Na górnej powiece wykonujemy czarna reskę
9. Tuszujemy rzesy.

Ostatnim etapem makijażu jest doklejenie rzęs z Amorkiem... i oto efekt..jak Wam się podoba ?

Czekam na Wasze opinie :)

Jakość zdjęć nie jest zachwycająca, ze względu na brak dobrego oświetlenia podczas tych pochmurnych dni :/ Mam nadzieję że mi to wybaczycie :)

Thank you, gosia-makeup
Check out gosia-makeup blog
http://gosia-makeup.blogspot.hk/2013/09/makijaz-z-amorkiem.html

沒有留言:

張貼留言