2013年12月19日 星期四

OCIEKAJĄCY ZŁOTEM HARD KOURT FASHIONISTA By lakierowniaZłoto i przepych to mój ulubiony (zaraz po brokatowym przeładowaniu) temat na paznokciach. Uważam, że najlepiej prezentuje się w połączeniu z czerwieniami lub odcieniami brązu. Tę pierwszą grupę kolorów zostawmy sobie na święta. Dzisiaj króluje ciemna czekolada ze złotymi dodatkami.


Tłem dla zdobienia stał się lakier Nicole by OPI Hard Kourt Fashionista, który pochodzi z kolekcji Kardashian Collection. To bardzo ciemny, kasztanowy brąz o wysokim połysku. Pierwsza warstwa zwykle smuży, ale druga daje już idealne krycie koloru. Złote zawijasy i kropki robiłam farbą akrylową Polycolor Oro Ricco.


Idealną parą dla złotych zawijasów są miodowe cyrkonie N.NAIL Shining Series Gold 2mm Circle Nail Art Decorations [NNAL-DRN835], które mogę szczerze polecić ze względu na ich blask. Jeżeli kiedykolwiek kupowaliście tanie cyrkonie, to wiecie, że daleko im do ideału. Przeważnie mają bardzo kiepską przezroczystość i wyglądają na "zamglone". Te cyrkonie może i są droższe, ale zdecydowanie warte swojej ceny. Możecie je kupić w sklepie internetowym KKCenterHk.


Thank you, lakierownia
Check out lakierownia blog
http://www.lakierownia.pl/2013/11/ociekajacy-zotem-hard-kourt-fashionista.html

沒有留言:

張貼留言