2014年3月10日 星期一

One Stroke with KKCenterHk :) by anitakulikowska89

Hello :)

Ostatnimi dniami nie mam czasu na robienie postów. Jednak na malowanie znajdę zawsze chwilę, gorzej z obrabianiem zdjęć itp. Dzisiaj będzie moje zaległe zdobienie jeszcze z przed tygodnia.
Dawno nie miałam klasycznego French Manicure- a pomyśleć, że dawniej wprost go uwielbiałam i miałam wielkiego hopla na jego punkcie.
 Z tego też własnie powodu przez sentyment do frencha, postanowiłam w końcu go sobie zmalować i dołożyć coś od siebie. Znacie mnie i wiecie, że nie byłabym sobą gdybym czegoś nie dorzuciła. Sam french to dla mnie za pusto, dlatego też domalowałam farbkami akrylowymi kwiatuszki metodą One Stroke przy użyciu pędzelków, które wybrałam sobie w ramach współpracy z firmą KKCenterHk

Wyszło mi coś takiego:
Pędzelki N.NAIL JR1132, które widzicie powyżej znajdują się w specjalnym, ochronnym opakowaniu w ilości 7 sztuk ( 4x prosto ścięte i  3x skośne). Są wykonane z  włókien syntetycznych z metalowymi skuwkami oraz drewnianymi trzonkami w kolorze czarnym. Są trwałe, płaskie, o gładkiej powierzchni i łatwe do czyszczenia.
Ich zastosowanie  może być do nakładania żelu na paznokcie oraz do metody One Stroke.

Producent zaleca mycie pędzli ciepłą wodą za pomocą szamponu bądź też żelem pod prysznic. Zabrania natomiast używania do ich mycia zmywacza do paznokci. Następnie pędzle należy zostawić w suchym i chłodnym miejscu aż do wyschnięcia.
Muszę przyznać, że są bardzo dobrze i równo wykonane. Prócz opakowania w jakim się znajdują pędzelki te mają także swoje plastikowe osłonki, które zawsze zostawiam sobie i ich nie wyrzucam.
Wiadomo, że metoda One Stroke do łatwych nie należy i mi do perfekcji sporo brakuje, ale jak na razie dobrze mi się jednym z nich malowało kwiatki farbkami akrylowymi. Z czyszczeniem też nie było problemu.
Żadnych wad tutaj nie dostrzegłam. Włosie jest miękkie a pędzelki mają dodatkowy plus ode mnie za to, że są różnej wielkości :) Zresztą sami zobaczcie:


Moje pomoce do zdobienia :)

Prawa rękaPrawa ręka

Jeśli zainteresowały Was te pędzelki to możecie je kupić TUTAJ w cenie 11,25$ natomiast jeśli użyjecie mojego kodu anitanails89 dostaniecie na nie 10% zniżkę.

Fakt iż produkt otrzymałam w ramach współpracy od firmy KKCenterHk, 
w żadnym stopniu nie wpłynęło to na moją osobistą ocenę.Początkiem stycznia pisałam, że mój kod rabatowy się  kończy jednak firma KKCenterHk postanowiła mi wydłużyć współprace jak i mój kod rabatowy. Jest on nadal taki sam tak więc bez problemu można z niego korzystać :)
Jak Wam się podoba moje zdobienie?
Mnie samej miło się je nosiło i szkoda było je potem zmyć. 

Pozdrawiam serdecznieThank you, anitakulikowska89
Check out anitakulikowska89 blog
http://anitakulikowska89.blogspot.hk/2014/02/one-stroke-with-kkcenterhk.html

沒有留言:

張貼留言