2014年8月5日 星期二

Kwiaty na piasku by yasinisi

Kwiaty na piasku

Wczoraj pokazywałam Wam neonowy piaseczek od Lovely, dziś natomiast mam zdobienie na jego bazie, a przy okazji krótką recenzję kolejnej płytki od sklepu KKCenterHK

Płyteczka o symbolu B65 kosztuje $3 i dostępna jest TUTAJ


Zdecydowałam się na nią ponieważ wzory mi się spodobały i fajnie nadają się do kolorowania, a ostatnio takich właśnie szukam :)

Jakościowo jest ok, choć jak w przypadku większości "chińskich" płytek nie jest to to samo co czołowe marki.. Na fotce poniżej widać chyba o czym mowa..


Najbardziej podoba mi się wzór trzeci od lewej w górnym rzędzie (to on poszedł w ruch jako pierwszy), tym niemniej wszystkie pozostałe z tej płytki również trafiają w moje gusta.. Żałuję tylko, że ten mały kwadracik nie został czymś zastąpiony, bo choć sam wzór jest ładny i domyślam się, że miał być alternatywą dla tego większego przy małych paznokciach, ale na moją płytkę jest zwyczajnie zbyt maleńki.. Nawet ten duży nadaje się u mnie tylko na mocniej przycięte pazurki..

Co jeszcze? Płytka standardowo chroniona jest folią, choć tym razem przezroczystą, co pewnie nowicjuszy mogłoby zmylić i spowodować "problemy" ;)
Tył nie jest niczym dodatkowo chroniony..A teraz prezentacja na paznokciach.. Wybrałam stemplowanie na piasku, dlatego wzór nie jest tak idealnie odbity jak mógłby być na kremie, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało.
Całość prezentowała się fajnie i wesoło..

Do zrobienia tego mani użyłam:

- neonowy piasek Lovely Ibiza #1 jako baza
- neonowy piasek Lovely Ibiza #3 - wypełnienie kwiatka
- China Glaze Bump & Grind - wypełnienie kwiatka
- Color Club Cold Metal - użyty do stemplowania
- płytka KKCenterHK B65
- ćwieki BPS

Jak Wam się podoba?

ten produkt został mi wysłany do zrecenzowaniaPrzypominam także o kuponie rabatowym na zakupy w sklepie KKCenterHK


Thank you, yasinisi
Check out yasinisi blog

沒有留言:

張貼留言