2012年3月12日 星期一

Recenzja: KKcenterHK Sztuczne rzęsy ES A14 by into-makeup-dream
Jakiś czas temu dostałam do testów od firmy KKcenterHK sztuczne rzęsy. Są to rzęsy sygnowane ES A14. Możecie je zakupić tutaj!Moja opinia:
Za cenę $12.00 otrzymujemy 10 par rzęs na przeźroczystej tasiemce o wyglądzie naturalnym. Wszystkie zabezpieczone są w pudełku tak, aby zachować kształt, poprzez przyklejenie końcówek.
Są to najbardziej delikatne rzęsy na taśmie z jakimi miałam przyjemność pracować, ale mimo to miałam duże problemy z przyklejeniem ich. Próbowałam zrobić to klejem kupionym w Inglocie za ok 3zł (mała fiolka), który dawał radę utrzymać grube rzęsy na powiece. Natomiast w tym wypadku rzęsy odklejały się przeważnie w wewnętrznym kąciku oka.
Po jakimś czasie kupiłam klej DUO i z nim owy problem zniknął :).

Poza tymi drobnymi niedogodnościami uważam, że owe rzęsy są całkiem fajne :). Używam je do mocniejszych makijaży, podklejam jako dolne rzęsy albo przecinam na pół i używam w zewnętrznych kącikach oczu.

Na zdjęciu poniżej widać rzęsy naklejone tuż nad pomalowanymi czarną maskarą rzęsami naturalnymi. Specjalnie nie zamalowałam tasiemki, ale widać jej fakturę dopiero, kiedy padnie na nią światło i powstają odbłyski - tak jak tutaj przy lampie błyskowej.

 

Reasumując:
Są to przyzwoite rzęsy za niewielką cenę.
Poza nimi zamówiłam kiedyś inne 2 pary rzęs i nie miałam żadnego problemu z przesyłką do Polski. Płatności odbywają się za pomocą Pay-Pala.


Thank you, into-makeup-dream
Check out  into-makeup-dream blog
http://into-makeup-dream.blogspot.com/2012/02/recenzja-kkcenterhk-sztuczne-rzesy-es.html

沒有留言:

張貼留言