2012年4月12日 星期四

Nail Water Decals Nail Art WDBLE1162 + tutorial. by glitterinmyhead


Wibo Express Growth + Nail Water Decals Nail Art WDBLE1162Naklejki, które dostałam od sklepu KKCenterHk wyglądają prześlicznie na pazurkach :-) Lubię takie delikatne, kwiatuszkowe zdobienia.
Ten konkretny wzór naklejek nazywa się  Nail Water Decals Nail Art WDBLE1162. Dostępne w sklepie KKCenterHk dokładnie tutaj.Wibo Express Growth + Nail Water Decals Nail Art WDBLE1162Wibo Express Growth + Nail Water Decals Nail Art WDBLE1162Aplikacja naklejek była szybka, bezproblemowa i przebiegła w taki sposób:

Odchylamy folię ochronną i odcinamy pasek pięciu naklejek. Na arkuszu jest ich dwadzieścia, więc wystarczą na dwa użycia, jeśli chcemy nakładać je na każdy paznokieć.Pasek naklejek rozdzielamy na pojedyncze kawałki.


Zanurzamy naklejkę w wodzie na kilkanaście sekund.


Naklejka ślizga się, kiedy jest gotowa do zdjęcia. Sprawdzamy to koniecznie mokrym paluszkiem, ponieważ do suchego palca naklejka się przyklei i niemożliwe będzie przeniesienie jej na pazurek w jednym kawałku.


Jeśli naklejka przeniosła się na palec kolorową stroną, to przekładamy ją na drugi paluszek stroną spodnią. Cały czas pamiętamy, żeby nasze łapki były mokre.I nakładamy naklejkę na pazurek. Lakier musi być suchy jeśli aplikujemy ją na pomalowane pazurki. Staramy się jak najdokładniej wcelować w miejsce w którym ma się znaleźć, ponieważ nałożona na paznokieć już się nie przesunie. Całą operację powtarzamy na pozostałych panokciach i na drugiej łapce.


Pokrywamy paznokcie bezbarwnym lub brokatowym topem i cieszymy się pięknymi pazurkami :-)
Zabawa z naklejkami i jej efekty spodobały mi się bardzo, chętnie wypróbowałabym inne wzory naklejek.
Pamiętajcie, że kod glitterinmyhead uprawnia Was do 10% zniżki na zakupy w sklepie KKCenterHk!


Użyłam:
- lakier Wibo Express Growth nr 350 - dwie warstwy
- naklejki Nail Water Decals Nail Art WDBLE1162
- Essence Studio Nails Better Than Gel Nails Top Sealer - jedna warstwa


Thank you, glitterinmyhead
Check out glitterinmyhead blog
http://glitterinmyhead.blogspot.com/2012/03/nail-water-decals-nail-art-wdble1162.html

沒有留言:

張貼留言