2012年11月30日 星期五

Unique Eyelashes with KKCenterHK by gosia-makeup


Witam,
jak zauważyłyście ostatnio otrzymałam kilka przesyłek ze współprac z firmami i powoli muszę nadrabiać zaległości więc dlatego dzisiaj post z makijażem w którym jednak główne skrzypce nie będzie grał makijaż tylko unikatowe rzęsy od KKCenterHK.com
 Ja powiem szczerze że kocham sztuczne rzęsy jakie by nie były a im bardziej nienaturalne tym bardziej przykuwają moją uwagę :)
Rzęsy od KKCenterHK które do tej pory otrzymałam bardzo sobie chwalę głównie za oryginalność oraz efekt jaki dają całej oprawie oczu.
Rzęsy z serii Diamond HandMade cechują się wielką trwałością i odpornością na działanie wody. Nie łamią się i można je "kąpać" chyba w nieskończoność więc na pewno będą mi służyć wiele wiele dni i przeżyją wiele sesji zdjęciowych :)

Polecam serdecznie i podaje link do rzęs :

http://www.kkcenterhk.com/p5410/ES-Diamond-Black-HandMade-Lashes-1/product_info.html


Makijaż wykonałam oczywiście aby w minimalnym stopniu pokazać jaki efekt dają właśnie takie sztuczne rzęsy które w rzeczywistości bardzo upiększają oko i dodają mu oryginalności.

A tak prezentują się rzęsy z bliska:


Serdecznie polecam !

Kod promocyjny upoważniający do otrzymania 10% zniżki to :

 gosia-makeup 

Kod ważny do 31.01.2013r.


Chciałam Wam również przypomnieć że w następnym tygodniu ruszam wraz z Belia.pl z nowym ciekawym rozdaniem !!! Bądźcie czujne :)

Do zobaczenia na blogach moje kochane !!!

Thank you, gosia-makeup
Check out gosia-makeup blog
http://gosia-makeup.blogspot.hk/2012/11/unique-eyelashes-with-kkcenterhk.html

沒有留言:

張貼留言