2013年3月5日 星期二

Ćwieki na paznokcie By rebellious-lady


Przyznam, że gdy tylko zobaczyłam różne zdjęcia tzw. "ćwiekowanych" (bo w sumie ćwieki to do końca nie są) paznokci, zakochałam się w tym efekcie bardziej niż w tych wszystkich kawiorach i futerkach. Dlatego bardzo ucieszyłam się, gdy firma KKCenterHK napisała, że wprowadzili do sprzedaży takie ozdoby i czy w ramach naszej współpracy nie chciałabym ich przetestować. Jasne, że bym chciała! 

Nie mogłam się doczekać, kiedy przyjdzie paczka. A gdy już przyszła, przystąpiłam do ozdabiania. Jakie są moje wrażenia?

Naklejanie jest bardzo proste - wystarczy jakiś dobry top (w moim przypadku Essie Good to Go) i np. wykałaczka. Po zaaplikowaniu dodałam jeszcze jedną warstwę topa na wierzch, żeby lepiej się trzymały. Efekt? Moim zdaniem genialny. Jako fanka wszystkich rodzajów ćwieków i ich noszenia, jestem zauroczona. 


Niestety, po całym dniu noszenia odczepiły mi się dwa po bokach, ale w sumie to moja wina, bo mogłam je trochę mocniej przykleić. Jedyny minus, który rzucił mi się w oczy to mała ilość ćwieków w paczce. Na ozdobienie jednego palca musiałam zużyć 10 takich, a w opakowaniu na moje oko jest ok. 50 sztuk. Dlatego chcę sprawdzić, czy ćwieki nadadzą się do kolejnego użytku.


Przy okazji: czarny lakier to Miss Sporty - nie polecam! Dawno nie miałam tak okropnego lakieru. Ciągnie się, nie kryje dobrze, a pędzelek jest postrzępiony od nowości. Leci do kosza. W związku z tym przepraszam za miejscami popaćkane skórki, ale uwierzcie mi, bardzo się starałam, żeby nie było gorzej...

Podsumowując, bardzo polecam Wam właśnie tą metodę ozdabiania paznokci. Ćwieki, mimo tego, że wystają, nie przeszkadzają w wykonywaniu codziennych czynności i wyglądają po prostu świetnie. Te, które widzicie na zdjęciu możecie kupić TU, ale w sklepie jest o wiele więcej kształtów i rozmiarów, więc polecam zapoznać się z całym katalogiem :)


Podobają się Wam ćwieki na paznokciach czy może jesteście tradycjonalistkami i unikacie takich ozdób?


peace&love,
Rebellious lady


Thank you, rebellious-lady
Check out rebellious-lady blog
http://rebellious-lady.blogspot.hk/2013/02/cwieki-na-paznokcie.html

沒有留言:

張貼留言