2013年7月24日 星期三

Ćwieki na paznokcie vol 2 By rebellious-lady


Pamiętacie srebrne ćwieki na paznokcie, które pokazywałam Wam kilka miesięcy temu (klik!)? Dziś zaprezentuję Wam kolejne od KKCenterHK, tym razem kwadratowe i bardziej przypominające te prawdziwe :)

Ozdoby są w kolorze żółtego złota, ale na paznokciach wyglądają zaskakująco dobrze. Miałam pomysł na zdobienie z wykorzystaniem złotego lakieru, ale jest w zupełnie innym odcieniu i nie pasują do siebie. 
Ćwieki są dość płaskie, dlatego dobrze przyczepiają się do płaskiej powierzchni paznokcia - niby oczywistość, ale ja o tym zapomniałam i gdy ozdobiłam nimi piąty paznokieć, który w moim przypadku jest łukowaty, ćwieki szybko poodlatywały. Dlatego na zdjęciach - przy moim drugim podejściu - mam ozdobione tylko dwa paznokcie. Chciałam również zrobić sobie cały ćwiekowany paznokieć, ale przez ich krzywiznę wydaje mi się to niezbyt dobrym pomysłem.


Tak jak poprzednie, ćwieki możemy przyklejać na specjalny klej do ozdób lub po prostu na top coat. Później ozdoby możemy po prostu oderwać i użyć ponownie. Próbowałam, nie widać różnicy między nowymi a noszonymi :)W opakowaniu znajduje się 50 sztuk, więc jeśli ich nie pogubimy, starczą nam na długi czas. Podczas noszenia praktycznie ich nie czuć, nie odstają jakoś szczególnie od płytki paznokcia. Polecam wszystkim fanką rockowych klimatów lub po prostu ćwieków :)

Ten konkretny model możecie kupić tutaj, ale zachęcam do zapoznania się z całym katalogiem ćwieków i nie tylko, wybór jest naprawdę spory :)


peace&love,
Rebellious lady


Thank you, rebellious-lady
Check out rebellious-lady blog
http://rebellious-lady.blogspot.hk/2013/05/cwieki-na-paznokcie-vol-2.html

沒有留言:

張貼留言