2013年7月29日 星期一

Eyeliner z podwójną końcówka od KKcenterhk - LANDBIS Big Eye Dual-use Eyeliner By millionail

 Odkąd odkryłam eyeliner w żelu od Maybelline, ciężko jest mi zaproponować jakąś alternatywę - jest on bowiem idealny. Firma KKcenterhk chciała jednak spróbować i wysłała mi do przetestowania eyeliner dwukońcówkowy.
Gdy go pierwszy raz zobaczyłam, myślałam, że będę mieć do użytku zwykłe filcowe końcówki, tyle że o różnych grubościach. Tak więc, rozumiecie moje zdziwienie, gdy odkryłam, że tylko jedna końcówka jest tego typu, druga za to jest typowo kredkowa.
Czy zamienię żelka na kredkę? Czytajcie :)

1. Opakowanie


Typowe dla kredek do oczu. Tyle, że część z kredką jest wysuwana i nie wymaga temperowania - jest to duży plus. Końcówka filcowa jest bardzo mała i cienka.

2. Działanie
Kredka jest dość trudna w użyciu - szczególnie jej część filcowa. Nie dochodzi do niej kolor i często przez to malowanie musi być przerwane w celu wstrząśnięcia produktem.

Tworzy ona jednak bardzo eleganckie cienkie kreski. Woskowa część jest za to dość gruba, ale operuje się nią łatwo. Co więcej, idealnie nadaje się do rozcierania i tworzenia smokey eyes. Produkt miał być wodoodporny, jednak nie zdał testu - specjalnie opryskałam się wodą i przetarłam oczy. Tak oto stałam się uroczą pandą. Bez ingerencji wody, produkt odbija się trochę na górnej powiece po kilku godzinach, jednak nie jest to superwidoczne.

W tym wypadku nie polecam na basen. Jednak gdy kontaktu z wodą nie mamy w planach, produkt jest dość w porządku.

Mimo wszystko nadal pozostaję wierną fanką eyelinera żelowego, głównie dlatego, że po prostu można bardziej na nim polegać, bo jest znacznie trwalszy:)

3. Cena
$15

Fakt, że dostałam produkty w ramach współpracy nie wpływa na moje opinie, które są zawsze obiektywne i szczere.


do napisania:) i obejrzenia
Marta

Thank you, millionail
Check out millionail blog
http://millionail.blogspot.hk/2013/05/eyeliner-z-podwojna-koncowka-od.html

沒有留言:

張貼留言