2013年8月2日 星期五

Czym podkreślam swoje brwi, nowość, eyebrow pencil Solone By mala0727


Wiele z nas marzy o pięknych brwiach, ale naturę niekiedy trzeba poprawić. Część wybiera hennę, inni makijaż permanentny, a ja jestem w gronie osób, które codziennie rano nadają kształt i wyrazistość swoim brwiom. Najważniejsze jest zdefiniowanie linii dolnej, a następnie wypełnienie miejsc, gdzie brakuje nam włosków. Takie brwi dodają wyrazistości spojrzeniu, nadają charakteru. Od brwi zależy czy wyglądamy srogo, elegancko albo nijako... Lubię swoje brwi, myślę, że mają dobry kształt, choć myślę, czy nie przesunąć najwyższego punktu bliżej źrenicy.
Do 'stylizacji' brwi mam swoich pomocników. Zazwyczaj używam kredek, są wygodne, ale mniej precyzyjne niż aplikacja cieni do brwi pędzelkiem. Lubię też paletkę do brwi essence Wild Craft <recenzja>.
A teraz używam wodoodpornej kredki Solone, do kupienia na KKCenterHk <tutaj>
Wybrałam w kolorze Light Brown. Dostępne są 3 odcieniach: gray, light brown i nature brown.


Kredka jest bardzo wygodna w użyciu, wyprofilowana końcówka bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu brwi. Przy nasadzie trzymam ją pionowo, przykładając do skóry szeroką stroną. Szybko nadaje kolor i wypełnienie brwi. Następnie układam ją tak, by wąską końcówką zdefiniować dolną linię i wypełnić resztę brwi. Następnie rozczesuję włoski, kierując się do góry, nadając im więcej naturalności. 
Kredka jest dosyć twarda i woskowa, ale łatwo się nią rysuje i dyscyplinuje kształt brwi. Trzyma się cały dzień i nie ściera się. Jest wykręcana, więc nie trzeba jej temperować. 

Dostępność: KKCenterHk
Cena: 15,58 $
Pojemność: 0,35g

::SKŁAD::
Ascorbyl Palmtate, Capryl Glycol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Hexyl Glycol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Soybean Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Iron Oxide, Mica, Phenoxyethanol, Polyglyceryl-2, Triphostearte, Stearic Acid, Titanium Dioxie, Tocoperol, Zinc Ztearate

A Wy podkreślacie swoje brwi? Czy tak jak ja uważacie to za niezbędny element makijażu dodający wyrazistości? 
Pozdrawiam


Thank you, mala0727
Check out mala0727 blog
http://mala0727.blogspot.hk/2013/04/czym-podkreslam-swoje-brwi-nowosc.html

沒有留言:

張貼留言