2013年10月10日 星期四

KKcenterHK, czyli sztuczne rzęsy Baby Queen #715 By storybyferrou

 Cześć :)

W ostatnim makijażu, który pokazywałam tutaj na blogu użyłam sztucznych rzęs, których efekt bardzo mi się spodobał. Pochodzą one ze sklepu KKcenterHK.com, ale niestety już nie ma ich w sprzedaży. Chciałabym dzisiaj kilka słów o nich skrobnąć.Tak jak wcześniejsze sztuczne rzęsy, tak i te, otrzymałam w kartonowym pudełeczku. Znajduje się tam aż 10 par, które są wielokrotnego użytku. Każdy pasek rzęs jest przyklejony do tekturki, zatem przy odklejaniu należy uważać, aby ich nie zniszczyć.
Same rzęsy w opakowaniu nie prezentują się zbyt ładnie, przede wszystkim są powyginane, jakby niestarannie poprzyklejane do wcześniej wspomnianej tekturki. Przez to długo zwlekałam z ich użyciem. Na szczęście są wszystkie tej samej długości i tym samym nie różnią się od siebie.


Sztuczne rzęsy są na czarnej żyłce, która jest troszkę dłuższa niż cały pasek- przed ich przyklejeniem należy po prostu końcówki odciąć. Włoski są różnej długości - raz kępka dłuższych, raz kępka krótszych. Zastanawiałam się, jak to będzie wyglądało, bo przecież naturalne rzęsy takie nie są. Na szczęście, nie miałam czego się obawiać.


Niestety, żyłka, do której przymocowane są rzęski, jest dość sztywna, przez co miałam trudności z odpowiednim dopasowaniem rzęs do kształtu powieki. Na przykład jedna sztuka złamała się na pół.Przyklejanie już jest bezproblemowe, o ile posiada się dobry klej - polecam klej Duo z Inglota, bo do rzęs nic nie jest dołączone, trzeba zaopatrzyć się w swój egzemplarz.
Efekt na oczach - mi się podoba. Oczywiście przed wytuszowaniem nie prezentują się jakoś szczególnie, jednak gdy przejedziemy je delikatnie szczoteczką od maskary, aby naturalne rzęski złączyć z tymi sztucznymi, to mamy świetnie podkreślone oko. Warto jeszcze wspomnieć, że mimo tego że żyłka jest dość sztywna, to nie jest widoczna na oku.

Przed wytuszowaniem rzęs, świeżo po przyklejeniu:


Po wytuszowaniu rzęs:Tutorial do powyższego makijażu możecie znaleźć TUTAJ.


Podsumowując - ten model jest dość oporny w obsłudze, ale daje ładny efekt. Na pewno poszukam innych sztucznych rzęs o takim ułożeniu włosków.


Pozdrawiam :)

Thank you, storybyferrou
Check out storybyferrou blog
http://storybyferrou.blogspot.hk/2013/07/kkcenterhk-czyli-sztuczne-rzesy-baby.html

沒有留言:

張貼留言