2013年12月12日 星期四

Naturalnie sztuczne rzęsy? :DBy picolaworld
Cześć Dziewczyny!

Dziś chciałabym trochę poklechać o sztucznych rzęsach. Ale uprzedzając te z Was, które westchną z politowaniem mówiąc: "Znowu??"  chciałam na wstępie zaznaczyć, że o ile jest to wynalazek, który uwielbiam w mocniejszym, bądź sesyjnym makijażu, to nigdy nie używałam takich w kolorze brązowym.
Co mnie podkusiło, żeby wybierając wśród szerokiej gamy kolorów jakie oferuje mi w ramach współpracyKKCenterHK wpisać nazwę ES-A514?

BO BRĄZ FANTASTYCZNIE ODMŁADZA!!!

Tak, zauważyłam to zmieniając smoliście czarne krechy, na ciemny brąz, a czarną mascarę zastępując taką w kolorze "brown-black". Wyglądam świeżej, młodziej i... mniej ciężko?

Oczywiście chciałam pójść o krok dalej i sprawdzić czy doczepiając sztuczne rzęsy dalej ta zasada będzie działać?

Ten model to pięć par brązowych rzęs na przezroczystym pasku. Charakteryzują się dość twardym paskiem, który dla niewprawnej ręki będzie problemem... Ułożenie rzęs na pasku jest prze-fajne - ponadto rzęsy są dużo dłuższe i można je przyciąć według własnych preferencji. Co mnie jednak razi, to fakt, że podczas pstrykania zdjęć z fleszem wychodzi na jaw ich plastikowy błysk... Jednak bez flesza prezentują się bardzo ciekawie :)No niestety nie byłam w stanie pomalować swoich rzęs żadną mascarą, gdyż wyróżniało się to na tle brązowych rzęs. Jednak bez malowania, przy starannej aplikacji - wyglądały dość naturalnie i miękko.


Mimo, że tego nie widać tak na zdjęciu, rzęsy są dość długie, nie są wywinięte nie wiadomo jak, ale z całą pewnością zauważalnie na oku. Zmieniają je :)


Jednak wciąż są to dla mnie rzęsy do bardzo specyficznego makijażu. Nie mocnego- bo brąz będzie się wyróżniał. Nie lekkiego, bo pasek będzie widoczny. Średniaczek? Owszem. I w takim wydaniu jak na ostatnim zdjęciu lubię brązowe sztuczniaki najbardziej.


Oko prezentuje się dumnie, choć teraz już wiem, że o ile brązowa mascara zastąpi mi czarną, to brązowe sztuczne rzęsy to nie to samo co czarne :) No cóż, moja ciekawość została zaspokojona!


Miałyście do czynienia z rzęsami w kolorze innym niż czarny?
Pytam i o sztuczne i o kolorowe mascary modne w lecie :)
Buziaki!


Thank you, picolaworld
Check out picolaworld blog
http://picolaworld.blogspot.hk/2013/11/naturalnie-sztuczne-rzesy-d.html

沒有留言:

張貼留言