2014年3月12日 星期三

Piórka, pierzynki... by marlenails

Witam :)
Dzisiaj bardzo szybka notka, gdyż jest dość późno. Mam nadzieję, że Wam się spodoba ten mani tak samo jak mnie. Od zawsze kochałam motyw piórek na paznokciach, jednak te malowane własnoręcznie nigdy nie wychodziły mi dość dobrze więc korzystając z okazji, bez namysłu sięgnęłam po piórka w postaci naklejek wodnych ze sklepu http://www.kkcenterhk.com/. Możecie je nabyć TUTAJ(klik) w cenie 2,54$ a wraz z kodem: marlenails możecie uzyskać 10% zniżki na Wasze zakupy. Wysyłka jest za darmo :) Czas oczekiwania - do miesiąca. Piórka naklejają się bez zarzutu, są świetnie wybarwione, elastyczne. Bardzo dobra jakość za stosunkowo nie wielkie pieniążki. POLECAM z czystym sumieniem :) Każda z nas w prosty sposób może uzyskać paznokcie o jakich marzy, bez większych zdolności plastycznych.

Poza piórkami do zdobienia użyłam lakiery MIYO mini drops, a także biel GR nr 04 oraz ćwieki pochodzące ze strony http://www.bornprettystore.com/, które również nie raz polecałam.

Myślę, że zdobienie zadowoli osóbki, które mają dość pasteli i słodkich kolorków. W końcu mamy iście wiosenną aurę toteż pasuje wykonać energetyczne zdobienie :)

Pozdrawiam serdecznie,
Marlena


PS: zajadajcie się dziś pączkami bo przecież mamy Tłusty Czwartek :D


Thank you, marlenails
Check out marlenails blog
http://marlenails.blogspot.hk/2014/02/piorka-pierzynki.html

沒有留言:

張貼留言